piątek, 24 czerwca 2016

Bielenda Magic Bronze - brązująca pianka do ciała

Witajcie Kochani! :)


Dzisiaj przychodzę do Was z recenzją samoopalacza w piance marki Bielenda. Jest to jeden z moich ulubionych kosmetyków brązujących do ciała :)

Bielenda Magic Bronze - brązująca pianka do ciała

Moja opinia:

Pianka brązująca Bielendy podbiła moje serce, głównie dlatego, że nie można sobie nią zrobić krzywdy. Nadaje się nawet dla najbardziej niewprawionych osób ;) 
Posiadam wersję dla jasnej karnacji. Pianka znajduje się w bardzo poręcznej buteleczce z pompką typu airless, więc aplikacja jest bardzo wygodna. Po wyciśnięciu preparatu z buteleczki wydobywa się brązowa pianka, którą bardzo łatwo aplikujemy na skórę, nie jest tępa w rozprowadzaniu, nie roluje się na skórze ani nie tworzy plam i zacieków. Pamiętajmy jednak, że przed nałożeniem jakiegokolwiek kosmetyku brązującego należy wykonać peeling! 


Bielenda Magic Bronze - brązująca pianka do ciała


Piankę brązującą nakładam głownie na noc, rano mam piękny, złocisty kolor opalenizny. Oczywiście istnieje możliwość dozowania jej intensywności. Nie barwi ubrań ani pościeli, jeśli odczekamy do wyschnięcia preparatu jak zaleca producent. Zapach typowy dla samoopalacza, nie jest nachalny i szybko się utlenia.

OPIS PRODUCENTA: 

Wyjątkowy produkt brązujący do ciała, pozwalający w krótkim czasie uzyskać efekt naturalnej opalenizny.
  • EFEKT JUŻ PO PIERWSZEJ APLIKACJI
  • FORMUŁA UŁATWIAJĄCA UZYSKANIE OPALENIZNY
  • BEZ SMUG
  • BEZ PRZEBARWIEŃ
  • BEZ WCIERANIA


Działanie
Pianka już w trakcie aplikacji nadaje skórze bardzo delikatnego złotego kolorytu, który zostaje wzmocniony w ciągu 3-5 godzin po zastosowaniu.
Delikatna formuła lekkiej pianki idealnie rozprowadza się po całym ciele, pozwalając na dokładną i równomierną aplikację, co minimalizuje powstawanie smug, zacieków czy plam. Pianka jest wydajna, szybko się wchłania i pielęgnuje skórę.
Efekt opalenizny utrzymuje się nawet do kilku dni.

Efekt
Piękny słoneczny odcień naturalnej opalenizny

Stosowanie
Niewielką ilość pianki (np. 2-3 dozy na nogę) nałożyć na dłonie i równomiernie rozprowadzić na obszarze, który chcemy zbrązowić. Dla wzmocnienia efektu zaaplikować większą ilość produktu i/lub aplikację powtórzyć. PO APLIKACJI DOKŁADNIE UMYĆ DŁONIE.

UWAGI pomagające w uzyskaniu i utrzymaniu pożądanego efektu:
– przed aplikacją zaleca się wykonanie peelingu, zwłaszcza łokci i kolan lub ich nawilżenie balsamem do ciała, aby zminimalizować ryzyko zbyt ciemnego odcienia tych partii ciała. Na te partie ciała należy także zastosować mniejszą ilość pianki.
– przed pierwszym zastosowaniem zaleca się wykonać test na małej powierzchni skóry (wewnętrzna strona przedramienia) i odczekać czas około 3-5 godzin.
– przed założeniem ubrań lub kontaktem z wodą odczekać do całkowitego wyschnięcia produktu na skórze
– przechowywać w temperaturze pokojowej
– wyłącznie do użytku zewnętrznego; unikać kontaktu z oczami i błoną śluzową, w razie dostania się do oczu obficie przemyć wodą
– produkt nie zawiera filtrów SPF i nie chroni przed poparzeniami słonecznymi.

Pojemność: 150 ml 
Cena regularna:  19,99 zł

Bielenda Magic Bronze - brązująca pianka do ciała


Podsumowując jestem bardzo zadowolona z pianki brązującej. Jako posiadaczka bladej skóry, tego typu produkty pozwalają mi cieszyć się opalenizną bez zalegania na słońcu, które jak wiemy nie jest zdrowe dla naszej skóry ( 80% starzenia się skóry jest wywołane promieniowaniem UV, więcej na ten temat i filtrach przeciwsłonecznych napisałam [tutaj] ). 

Bielenda Magic Bronze - brązująca pianka do ciała


Jakie są Wasze ulubione kosmetyki  brązujące? Znacie piankę z Bielendy?