Witajcie! :)
Jakiś czas temu będąc na zakupach w drogerii Rossmann, szukałam czegoś odżywczego do ciała, z tego względu, że po zimie moja skóra była przesuszona i bez blasku. Po dłuższych poszukiwaniach wpadł mi w oko wygładzający multi olejek z Lirene. Zaciekawiona opisem na opakowaniu postanowiłam zaryzykować i przetestować.